Aktuální dění

1 year ago

Takto dopadlo Tomášovo auto v posledním kole vítězně rozjetého semifinále. Nevydržela poloosa! Rekordní nedělní čas, kdy máme na závodě naložena obě auta a můžeme vyrazit k ... See more

1 year ago

Finále STC-2000
Podmínky na trati se oproti semifinále výrazně zhoršily.
Kuba opět skvěle odstartoval, ale na trati bylo velké množství vody, a tak jízda byla opravdu složitá.
Kubovi ... See more

1 year ago

Semifinále STC-2000
@jakub_michal_as startoval z poslední řady a vyhlídky na postup do finále v silné konkurenci byly velmi mizivé. Před startem ale přišel déšť, který výrazně ... See more

1 year ago

Neskutečné se stalo realitou!! KUBA VYHRÁL VELKÉ FINÁLE STC -2000. Byl to jeden z nejtěžších závodů co jsme absolvovali a určitě obsazen tou největší současnou rallycrossovou ... See more

1 year ago

Kuba díky včerejší diskvalifikaci ve 2.rozjížďce startoval do semifinále z poslední rady a téměř nemožné se stalo skutečností!! Díky skvělému výkonu a joker taktice dojel nalepen ... See more

1 year ago

Jakub dnes dostal v Q2 dodatečné vyloučení z jízdy.
Kolo před nešťastným incidentem s Martinem Šindelkou maďarskému jezdci vypověděl službu motor a nechal na trati ohromnou olejovou ... See more

1 year ago

To Kuba měl ve finále složitou situaci, neboť nemohl využít taktiku v použití jokerlapu v prvním kole, ale jeho skvělá neskutečně precizní jízda ho vynesla na nádherné druhé místo.

1 year ago

Lví srdce a výkon pod pedálem, pak Tomášovo finále nemůže dopadnout jinak, než nádherným druhým místem.

1 year ago

Tomáš musel 4 kola bojovat, aby nakonec skvělou jízdou dokázal celé semifinále vyhrát a ve třídě STC +2000 bude startovat do finále z prvního mista. Tak teď nám držte palce, bude to ... See more

1 year ago

Takto si Kuba počínal v semifinále, vyhrál způsobem start - cíl a do finále nastoupí z první řady.