Autosema - Preparations started - Season 2019 is coming...

Letošní sezónu můžeme považovat nakonec za úspěšnou, i když byla celou dobu jako na houpačce, ale pěkně popořádku.
Ještě před sezónou nám přibyl nový přírůstek, Peugeot 205, ... See more

2 months ago
Autosema - CEZ Rallycross Greinbach 08/2018 STC-2000 Final

Finálová jízda Tomáše ze zónového závodu v Greinbachu, která bohužel skončila zaklepáním motoru.

Greinbach - PS Racing Center 25.-.26.8.2018; CEZ rallycross Supertouringcars -2000 Final Tomáš Michal - n°234; Peugeot 205

Fotky z příspěvku Autosema Racing

Krátké shrnutí zónového závodu v Greinbachu

Stupňující se potíže s motorem v 206 vystavily Kubovi během finále posledního závodu v Sedlčanech stop pro zbytek sezóny, a tak jsme do ... See more

Tomáš v nesmírně těžkém závodě FIA ZSE v Greinbachu v konkurenci 15 nejlepších jezdců Evropy vybojoval ve finále (jenom do něj se probit je ohromný úspěch) nádherné čtvrté ... See more

Nádherná 3.rozjizdka, kterou Tomáš díky skvělému výkonu a "Kubovým" pneumatikám vyhrál!

Ty podmínky jsou v Greinbachu tak náročné, že si musíme vyrábět speciální pneumatiky.

Druhou rozjíždíku zajel Tom v tomto šíleném počasí skvěle, vybojoval 2.misto, ale utržil nesportovní ránu na pravé dveře.

Tomáš při prvním tréninku ztratil zadní nárazník a kluci ho musí naroubovat zpět. Jo, a pro úplnost, Kuba nestartuje, neboť ho v Sedlčanech opustil motor a tak v zimní přestávce ... See more

Greinbach. Nejprve veliké dohadování kvůli přeplněnému depu, nabídka kempování v přilehlém lesíku, což jsme rezolutně odmítli. Nakonec ale máme špičkové místo na PreGridu.