4.12.2010         7.závod MČR - Kladno 6.-7.11.2010
Zima se neúprosně blíží a společně s posledním závodem MČR 2010 na Kladenské haldě jsme museli i my udělat tečku za sezonou 2010. Sezona to pro nás, zejména pro posádku Jakub Michal a Tomáš Michal, byla velmi vydařená a ze 12 závodů  kterých jsme se účastnili, jsme pouze ve 2 nestáli na nejvyšší příčce. Odjeli jsme celkem 7 závodů mistrovství České Republiky a všech 7 závodů jsme vyhráli, takže jsme se stali Mistry České Republiky v kategorii modified, dále jsme se účastnili 3 závodů Švýcarského mistrovství, taktéž jsme všechny vyhráli. Vyzkoušeli jsme si také švédskou půdu, kde nás přivítal jeden závod Švédského mistrovství, ve kterém neznalostí terénu jsme se nedostali na stupně vítězů a vrchol sezony byl Eurotrial 2010 právě ve Švédsku, ve městě Boras, kde jsme obsadili skvělou 2. příčku v silné konkurenci kategorie modified a stali se Vicemistry Evropy 2010.
Milan Sedláček se Zuzkou Sedláčkovou skončili celkové v MČR na 3. pozici v kategorii prototype, zvítězili ve 2 závodech Švýcarského mistrovství a odreprezentovali Český národní tým také na Eurotrialu 2010, bohužel na nejvyšší příčky nedosáhli.
Foto   ZDE

 

16.10.2010         6.závod MČR - Bratronice 9.-10.10.2010
Jakub a Tomáš Michalovi vyhráli v kategorii Modifed
Milan a Zuzka Sedláčkovi se neúčastnili
 
 

 
16.10.2010         Mistrovství Švýcarska - Rabius 11.9.2010
Jakub a Tomáš Michalovi vyhráli v kategorii Modifed
Milan a Zuzka Sedláčkovi skončili 4. v kategorii Prototyp

Foto   ZDE

16.10.2010         5.závod MČR - Krnov 4.-5.9.2010
Jakub a Tomáš Michalovi vyhráli v kategorii Modifed
Milan a Zuzka Sedláčkovi se neúčastnili

 

 

Mistrovství Evropy 2010 ve Švédském městě Borås
Miroslav Hudeček s Vítem Zábranským vyhráli v kategorii Standart


Milan Sedláček s Zuzkou Sedláčkovou skončili na 17. místě v kategorii Prototyp

A pro Autosemu další medaili přvezli Jakub a Tomáš Michalovi, kteří v kategorii Modified obsadili 2.místo
Foto  video  ZDE
více info později


6.6.2010         4.závod MČR - Zborov nad Bystricou 5.-6.6.2010

Foto video   ZDE

29.5.2010         Mistrovství Švýcarska - Reichenau 29.5.2010

Foto   ZDE

                                 

 15.5.2010         Mistrovství Švédska Borås 15.-5.2010
Foto, video
ZDE

                 11.4.2010         3.závod MČR - Bratronice

Bratronická raketová základna pohostila již 3. závod MČR seznony 2010, který vyšel na prvního a druhého května. A tak zatímco na prvního máje si snad každý zamilovaný pár vyznával svou lásku pod rozkvetlou třešní, skupina offroadistů dokazovala svůj um se svým strojem v terenu. Na závodu jsem nechyběli ani my. A opět to byl pro nás velmi vydařený závod, takřka bezchybná jízda dovezla Kubu a mě až ke zlatému poháru ve tříde modified, avšak druhý zástupce našeho týmu v Bratronicích chyběl. Pracovně zaneprázdněný Milan se Zuzkou sice chyběli, ale o to víc se určitě připravují na nadcházející závod, závod ve Švédském Borasu, který má být jako zkouška na Eurotrial 2010 jedoucí se taktéž v Borasu.

Foto, video ZDE

17.4.2010    Mistrovství Švýcarska - Auenstein

Veni, Vidi, Vici, tak nejlíp by se dala charakterizovat naše návštěva na závodě švýcarského poháru. Z původního záměru poznat cizí závody a zajezdit si i na jiných terénech než jen v ČR se nakonec vyklubala úspěšná honba za vítězstvím. V silné konkurenci kategorie Modified se Kubovi a mě podařilo vybojovat první místo a Milanovi se Zuzkou, po odpadnutí jediných dvou soupeřů také :-). A tak reprezentace České republiky v podobě našeho týmu nedopadla vůbec špatně a navíc jsme přivezli mnoho poznání jak to vypadá v „běžném“ závodě ve Švýcarsku.

Foto a  REPORTÁŽ ZE VŠECH TŘÍ ZÁVODŮ  ZDE

 

11.4.2010         2.závod MČR - Žatec

Žatecké tažení je za námi a průzkum tamních tratí nám jasně ukázal, že příprava trialů dala hodně zabrat majiteli bagru, protože nebýt lžíce jeho stroje, tak bychom nejspíš jezdili po rovině. Záludné vyhrabané díry nám způsobily, že za jediný závod se Semacruiser 6 ocitl 4x v jiné poloze než na kolech. A Milanova Protosema 7 utrpěla újmu na zdraví v podobě ulomeného předního kola. I přes nepříliš zdařilý výkon si Kuba se mnou dojel pro druhé zlato v této sezoně. Milan se Zuzkou kvůli předčasnému ukončení skončili až na 3. místě.

Foto, video    ZDE

 

Video

14.3.2010         1.závod MČR - Kladno

Rok s rokem se sešel, uplynulo pár měsíců a na Kladenské haldě se opět objevila nepříliš velká skupina offroaďáků a nechyběly ani naše, žluto-modré, barvy. Velice těžkými trialy jsme se prokousávali navzdory všudypřítomné zimě, hlavní bylo dojet a nejlépe beze škod. Ačkoliv se nám nevyhnuly technické problémy, jako proražená guma či ulomené řízení nebo nefunkční kompresor, podařilo se mě s Kubou i Milanovi, který jede nově celou sezonu se Zuzkou, vybojovat první místo. Vstup do sezony to byl dobrý a už se připravujeme na další závod.

Foto, video  ZDE

2010