Náš team

Jakub Michal

Jezdec


Prvního závodu v offroad trialu se zúčastnil na sedadle spolujezdce vedle svého otce Marka Michala. Po načerpání dostatku zkušeností ho v nedovršených 18 letech vystřídal na pozici jezdce a jako jezdec závodí od roku 2009 do dnes. V roce 2014, po dosažení 3. titulu mistra Evropy, ukončil aktivní kariéru v offroad trialu a začal se účastnit závodů MMČR v rallycrossu s vozem VW Polo N1600. Po zisku titulu vicemistra během prvního roku v rallycrossu přestoupil v průběhu druhé sezóny z kategorie N1600 do STC-2000, kde nyní sedlá Peugeot 206.

Tomáš Michal

Jezdec


Tomáš se pohybuje v oblasti motorsportu od útlého dětství. První zkušenosti sbíral v dětských závodech Havel Buggy a zároveň bedlivě sledoval výkony všech jezdců, především svého otce Marka, v offroadových sekcích. Tomášovi první ostré závodní začátky byly, stejně jako jeho bratra Jakuba, na sedadle spolujezdce v offroad trialovém voze, kde se pohyboval od roku 2008. Po 3 letech už sám usedl za volant a spolu se svou přítelkyní Olčou Hlavatou získali několik titulů Mistra ČR a také titul Mistra Evropy v roce 2014. Poté stejně jako Jakub usedl do rallycrossového vozu VW Polo GTi, se kterým hned ve druhé sezóně oslavil titul Mistra ČR.

Marek Michal

Ředitel teamu


Přestože Marek pověsil svoji závodní kariéru před více než 8 lety na hřebík, stále je stěžejní částí celého týmu. Své mnohačetné úspěchy na offroad trialové scéně korunoval na konci své kariéry v roce 2009 ziskem titulu Mistra Evropy. Od toho okamžiku přepustil závodní sedačky svým synům a začal se věnovat jejich podpoře a učení závodních dovedností. Své syny dovedl celkem ke 4 titulům Mistrů Evropy, 1 titulu vicemistra Evropy a 2 titulům 2.vicemistra Evropy. Po přestupu týmu do rallycrossu zaujmul funkci ředitele týmu, stará se o veškerou organizaci týmu během celé sezóny, na závodech působí jako hlavní zpravodaj pro naše FB stránky a spotter obou jezdců. V neposlední řadě je také hlavním sponzorem celého týmu. Zkrátka člověk, bez kterého by tým nemohl fungovat.

Olča Hlavatá

Podpora týmu


Olča se k týmu dostala díky svému dlouholetému partnerovi Tomášovi. Ze začátku za ním jezdila jen jako fanoušek na jeho závody, krátce na to však již usedla vedle něj na sedadlo spolujezdce. Spolu dosahovali skvělých výkonů, které završili ziskem titulu Mistrů Evropy. Poté, co se tým začal věnovat rallycrossu, stala se nedílnou součástí týmu. Přestože už neusedá do závodního auta, účastní se všech závodů. Na závodech se poté snaží pomoci ve všem co může. Jezdcům se snaží splnit každé přání, které jim vidí na očích, stará se o kompletní stravu týmu, je nejvěrnějším fanouškem, pomáhá při opravách aut a takhle by se dalo ještě chvíli pokračovat.
 

Zdenda Vrabec

Mechanik


Zdeněk je s námi mnohem déle, než to může na první pohled vypadat. S Markem totiž na přelomu století závodil na pozici spolujezdce a společně získávali úspěchy nejen v offroad trialu, ale také offroad maratonech. Po více než desetileté vynucené pauze se do týmu vrátil jako hlavní mechanik během závodů. Na starosti má obě auta během všech závodních víkendů, a tak si rozhodně neodpočine. Závody jsou pro něj však vítaným útěkem od každodenního pracovního života a je na něm vidět, že se o naše auta během závodů stará s láskou.